5 Temmuz 2010 Pazartesi

Braun Satin-Hair Colour ES3-C


Evet sonunda çok istediğim ama fiyatından ötürü bir türlü alamadığım saç düzleştiricime kavuştum :)
Dün eşimle alışveriş turunda elektronik mağazasına girdiğimizde aaa bunun fiyatı düşmüş mü ne? demesine karşın saç düzleştiricisini alabileceğimi söyleyince çok sevindirik oldum :)
Aslında Remington marka saç düzleştiricisi ile bunun arasında epey bi kararsız kaldım ama görsel ve dizayn acısından birde boyalı saçlar için olan teknoloji güzelliği braunda karar kıldım :)
Umarım pişman olmam..!

Daha önce Philipsin ilk çıkan modellerinden kullanıyordum ama ısınması çok zaman alıyor birde saçlarım çok gür ve kalın telli olduğu için ilk yapışta pek bir işime yaramıyordu zaten çok cüzzii bir fiyata BİM'den almıştım :)

Ama aklımda olan braunu sonunda kaptım hem bu ince plakaları sayesinde satıcı kız bukle yapabileceğimide söyleyince değmeyin keyfime ;)

İş Braun için bir kaç bilgi ;)

Ürün Özellikleri
*230 dereceye kadar ısınma
*Nemlendirme özelliği saçı düzleştirirken oluşan nem kaybını %50 oranında önler.
*Satin iyon teknolojisi sayesinde boyalı saçların doğalnem dengesini koruyarak kaybolan nemin gerikazanılmasına yardımcı olur
*Renk kaybını önleme özelliği boyalı saçlarda %70'e varan oranda renk kaybını önleyerek, saç renginde fark edilir derecede parlaklık sağlar
*Kurumayı ve saçın zarar görmesini önleme özelliği geleneksel seramik levhalara kıyasla 3 kat daha fazla yumuşaklık ve aşırı kurumayı engelleme
*Saçın tipine göre bakım özelliği sıcaklığı ince,normal ve kalın telli olmak üzere saç tipinize göre kontrol etmenizi sağlar
*Hızlı ısınma süresi sayesinde 30 saniyede kullanıma hazır
Boost butonu : Erişimi zor bölgedeki scalar için ısıyı boost butonuna basarak hızlı bir şekilde arttırabilir.20 saniye süresince, cihazınız 20 derece daha fazla ısınır bu süre boyunca ışık yanar.Bundan sonra tekrar ayarlanmış ısısına geri döner
Otomatik kapanma : Şekillendirme sürecinizin daha pratik ve hızlı olması için, cihazınız en son ayarladığınız kişiselleştirilmiş ayarları bir sonraki kullanım için kaydeder.


Özellikle boyalı saçlar için mükemmel bir düzleştirme sağlar: Satin Hair™ Colour Boyalı saçlar için Saç Düzleştirici

Braun Satin Hair™ Colour Boyalı saçlar için Saç Düzleştirici, boyalı saçlarınızın özel ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılar ve narin, boyalı saçınızın kurumaya karşı korurken, renk kaybını da %70'lere varan oranlarda azaltır*. Özel ısı ayarı ile saçınızın ince, normal veya kalın olmasına göre ayarlanabilir ve esnek plakası ile aşırı basıncı en aza indirir. Sonuç? Güzel ve parlak saç şekilleri ile minimum renk kaybı.

*Renk Koruma Teknolojisi, orta ayarda iken, 230°C derece sıcaklıktaki saç düzleştirici ile karşılaştırılmıştır
Braun Satin Hair™ Colour boyalı saçlar için Saç Düzleştirici: En etkin renk korumanın 4 üstün işareti...


Saçnızın nemini korur
Braun'un Satin Hair™ Colour boyalı saçlar için şekillendirme aletleri saçınızı yakmaz ve aşırı kurutmaz. Aksine: saçınıza eşsiz satin ion™ teknolojisiyle iyonlar yayarak şekillendirme yaparken nem kaybını önler! Bu negatif yüklü iyonlar, pozitif yüklü saçınızla bütünleşir ve elektriklenmeyi önleyerek havadaki nem parçalarını çekip saçınızın en çok ihtiyacı olan yerlere yönlendirir.

Renk solmasını önler
Braun Satin Hair™ Colour Saç Düzleştirici saçınızın canlılığını ve sağlığını korur. Eşsiz Renk Koruma Teknolojisi, sıcaklığın eşit olarak dağıtılmasını ve aşırı yükselmemesini sağlayarak, şekillendirme esnasında renk solmasını %70'lere* varan oranlarda azaltır ve önemli ölçüde daha parlak bir renk sağlar.
*Renk Koruma Teknolojisi, orta ayarda iken, 230°C derece sıcaklıktaki saç düzleştirici ile karşılaştırılmıştır

Saçınızı korur
Boyama işlemi, boyalı ve rengi açılmış saçların yüzey yapısını biraz değiştirir. Bu nedenle boyanan saç yüzeyinizi daha fazla baskıdan korumak özellikle büyük önem taşır. Braun’un Satin Hair™ Colour Saç Düzleştirici, 3 kat yumuşak NanoGlide seramik plakaları sayesinde saçınızı herhangi bir cihazın yapamayacağından daha nazik şekillendirir. Saç telleriniz sürtünmesiz yüzey üzerinde yumuşak bir şekilde kayar. Ekstra koruma için, geleneksel plakalardan üç kat daha yumuşak olan patentli oynar plakaları sürtünmeyi büyük ölçüde azaltır. Ayrıca, plakalardan birisinde yay desteği bulunduğundan, şekillendirme yaparken aşırı güç uyguladığınızda direnç göstermez.

Her saç tipine uygundur
Braun’un Satin Hair™ Colour Saç Düzleştirici, boyalı saçlarınızı şekillendirirken sıcaklığın aşırı yükselmemesini sağlar. Aslında bu oldukça basittir: Şekillendirmeye tepki vermek için farklı saç türleri farklı sıcaklıklara ihtiyaç duyar. Sıcaklık, ince saça kalın saçtan daha kolay nüfuz eder. Bu nedenele Satin Hair™ Colour Saç Düzleştirici, saç tipinize göre (ince, normal, kalın) sıcaklığın önceden ayarlanması için özel sıcaklık ayarlama özelliğine sahiptir. Zor düzleştirilen saç tellerini şekle sokmak için sıcaklık artırma düğmesini kullansanız bile, saçlarınızı 200°C dereceden fazla sıcaklığa maruz bırakmazsınız. Aşırı sıcaklık tehlikesi olmadan mükemmel şekillendirme sonuçları elde edebilir ve uzun süren muhteşem saç renginizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürünü henüz kullanıp,açmaya kıyamadım :P
İlk fırsatta kullanıp yorumlarımı yazarım ;)

1 yorum:

  1. çok iyi bir marka ayrıca çok güzel düzleştiriyor.Saçları kırmıyor 30 dk içinde otomatik olarak kapanıyor.Şöyle bir problem oldu düzleştiriyi alalı 1 yıl olmamasına rağmen bozuldu açtığımda 10 sn içinde kapanıyor servise götürücem ama ne kadar dayanıklı olabilr ki 179 tl'ye aldım birde....

    YanıtlaSil

Yorum yaptığın için teşekkürler muahh :X